Exotika za ktorou nemusíte cestovať tisícky kilometrov

Chorvátsko je pre mnohých ľudí nuda. Táto krajina je nepochybne krásna a ideálna na letnú dovolenku, no povedzme si na rovinu, za extra exotickú, ju označiť nemôžeme. Ak by ste však chceli zažiť naozaj exotickú krajinu, museli by ste precestovať tisícky kilometrov a taktiež zaplatiť nemalé peniaze. Pokiaľ sa na takéto niečo necítite alebo na to jednoducho nemáte, nemusíte byť sklamaní. Exotiku totiž zažijete aj v Turecku.

Žena s bosými nohami sediaca na ležadle na piesočnatej pláži.jpg
 
Dovolenky Turecko – ultra last minute all inclusive happytravel.sk ponúkajú výborné riešenie pre tých, ktorý na svoju letnú dovolenku nemajú nasporené tisícky, no na druhej strane túžia po exotike, pohodlí a luxusnom prostredí, za ktorým navyše nemusia cestovať niekoľko dní. Turecko je pre našincov nepochybne veľmi exotickou destináciou. Medzi populárne destinácie patrí napríklad Turecká alebo Egejská riviéra, dokonalý oddych však nájdete aj na mnohých iných miestach, a to v celej krajine.
 
Väčšina hotelových rezortov v Turecku vyrástli len v deväťdesiatych rokoch, takže patria k pomerne novým a luxusným stavbám. V tejto krajine nájdete mnohé piesočnaté pláže s výborným prístupom do mora, ale taktiež pláže štrkové, štrkovo – pieskové a kamenisté. Turecko je preto výbornou voľbou pre zamilované páry, mladomanželov, rodiny s deťmi i pre tých skôr narodených, ktorí chcú dovolenkovať v pokoji.

Deti hrajúce sa so psom na pláži počas prílivu.jpg
 
Práve neopakovateľné pieskové pláže a priezračné more, patria k najväčším lákadlám tejto krajiny. Nájdete tu rušné miesta, kde si môžete užívať klasickú tureckú atmosféru letnej dovolenky, ale taktiež romantické a tiché zákutia, ktoré si môžete vychutnávať v absolútnom súkromí.
 
Turecko je ideálnou destináciou aj pre rodiny s deťmi. Spomínaný dobrý prístup do mora, plytké miesta , kde sa môžu vaše ratolesti čvachtať aj bez neustáleho dozoru a pláže ako stvorené na hranie sa v piesku, tak to ocení každý jeden rodič.