Herectvo


Začíname v herectve
Ktokoľvek sa môže stať hercom. Na tomto svete je málo vecí, ktoré môžu byť otvorené každému a všetkým. Ľudia v každom veku môžu začať hrať. Hranie nie je ako športovanie, kde človek musí trénovať od raného veku, všeobecne v detstve, aby sa stal profesionálom alebo sa zúčastnil súťažných hier a súťaží. Herectvo je otvorené pre všetkých jednotlivcov bez ohľadu na akékoľvek nevýhody alebo nedostatky.

charlie chaplin

Starší muži a ženy sa často rozhodujú neskôr vo svojom živote v snahe zaplniť prázdne miesto vo svojom vlastnom živote, ktorý im nechal odchod do dôchodku, alebo sa pokúšajú spojiť s ostatnými v rámci svojej komunity. Ľudia, ktorí nemôžu chodiť, tí, ktorí sa narodili s mentálnymi nedostatkami, chorí a zdraví, sú viac ako schopní vykonávať herectvo, ak majú správnu podporu a tréning.

klapka

V skutočnosti môže niekto hrať s riadnym školením alebo bez neho. Úroveň výkonu bude vo všeobecnosti ovplyvnená tréningom alebo nedostatkom, ktorý máte. Je možné ho porovnávať s tými, ktorí majú radi spev. Každý, kto môže hovoriť, môže otvoriť svoje ústa a spievať, aj keď mnohí tvrdia, že existujú určití ľudia, ktorí nemajú vlastné hudobné schopnosti a sú všeobecne tónovo hluchí (čo znamená, že nemôžu trafiť správne tony bez ohľadu na to, čo sa pokúšajú robiť). Účinnosť je v tomto aspekte podobná spevu.

Ak sa môžete postaviť a recitovať dialógy z hry alebo filmu, potom môžete hrať. V skutočnosti existujú niektorí herci, ktorí nikdy neprehovoria ani slovo dialógu, takže ak sa človek môže pohybovať, dokonca aj tie najjemnejšie ručné gestá, môže byť herec.

herci

Christopher Reeve získal slávu a popularitu za svoju úlohu Supermana v deväťdesiatych rokoch. Bol profesionálne vyškolený a získal kritické ocenenie za svoje pôsobenie v priebehu rokov. Napriek tomu, keď bol vyhodený z koňa a trpel zlomeným krkom a bol paralyzovaný od krku dole, mnohí považovali jeho hereckú kariéru za skončenú. V skutočnosti Christopher Reeve dokázal, že títo ľudia sa mýlia a ukázali svetu, že človek nemusí byť schopný pohybovať sa, aby dokázal hrať.