Džínsové „nič“
Namiesto vypasovaných topov a tričiek si vyberte rifľové vestičky vo westernovom štýle. Buďte sexi a cíťte sa svieže.
Sedemdesiate roky v skratke
Krátke nohavice s vysokým pásom v štýle 70. rokov – s ultravysokými sandálikmi, dokonalými vlnami a bronzovou pokožkou. To bude vražedná kombinácia čo myslíte?obchod.jpg
V pánskej košeli
Šaty, ktoré vyzerajú ako frajerova košeľa. Pohodlné, ležérne a veľmi sexi. Mejkap a vlasy si upravte prirodzene. Akoby ste práve vyšli z postele. Áno je to volanie do výzvy, ale prečo to neskúsiť?
Aplikácie
Klasické biele saká ožívajú. V novej verzii sú obšité flitrami v motívoch brazílskeho karnevalu. Je to výstredné, ale tiež zaujímavé.
Topánkové šialenstvo
Masívne kúsky na nohách sú silná zbraň na leto. Výrazné topánky berte ako hlavný doplnok. Je to úžasný doplnok, ktorý môže byť stredobodom pozornosti, čo poviete?
Maxi šaty
Minisukne vystriedajú rozviate hodvábne maxi šaty. Užite si komfort, ktorý vám poskytnú. Kombinujte ich s bohémskymi doplnkami. Určite budete vypadať ako bohyňa.
Batika
Hippies nevymreli. Batiku však dnes kombinujte so športovými kúskami. Uvidíte ten šmrnc.
Sexepíl
Skúste to ako Scarlett Johansson. Lesklé pery, jemná pleť, uvoľnený účes. Ženskosť  je v kurze. Tak to neváhajte vyskúšať!oblečení.jpg
Biela madeira
Nebolo by leto bez nej. Zvoľte klasickejšie strihy oproti minuloročným bohémskym a ženské detaily.
Letné army
Bojujte proti letnému klišé vo vojenskom outfite. Zelené odtiene, výložky, bavlnené tielko a kožené mini šortky sú vaša výbava.
Farby
Neónové odtiene sú klasika. Inšpirujte sa Latinskou Amerikou a doplnkami zo súčasného umenia. Budete proste žiariť!
Čierne tajomstvo
V horúcich dňoch oceníte jemnú pavučinkovú spodnú bielizeň. Verte nám, je to iný pocit, ako keď máte pod šatami tučný kúsok. Budete sa cítiť sviežo a odľahčene.
Masajovia
Doplnky inšpirované Afrikou nemusia byť vždy drevené. Farebné korálkové náramky zažiaria na opálenej pokožke ako diamant. Vyskúšajte a budete naozaj milo prekvapené.
Gold nad zlato
Nech vyznávate na šatách akúkoľvek farbu, na tele a doplnkoch treba mať zlato. Budete ako žena zo zlata.
Gotika
Čierna bodka leta. Gotický  štýl už nepatrí len temným zimným dňom. Vyskúšajte tento štýl aj v letnom období a uvidíte, že sa oplatí aj niekedy zariskovať.

Ohodnoťte příspěvek