Kúsky, ktoré vám v šatníku nemôžu chýbať

●        Na výbere záleží
U žien:
V ženskom šatníku je to asi najviac zložité. Či už sa jedná o miesto, spôsob uloženia si vecí, alebo posudzovanie čo naozaj potrebujeme. Raz za čas nám veľmi môže pomôcť vytriedenie si nadbytočných vecí. Čo už dlho vieme, že to dávno nenosíme, no aj tak nám je to ľúto z toho šatníka vybrať, a nevrátiť späť.

modelka

U mužov:
O mužský šatník sa po väčšine prípadov stará žena, no nie je tomu tak vždy. Aj muži majú radi svoj poriadok. Keď niečo nevedia v zhone nájsť, dopadne to zle. Preto je najlepšie, aby mal každý z nás vlastné miesto, pre svoje potrebné veci do každodenného života. Komoda so zásuvkami je ideálna pre spodnú bielizeň, a šatníkové skrine najlepšie z vešiakmi a poličkami sú vhodné na košele a nohavice.
Pri oboch prípadoch by sme odporučili ešte jednu komodu na viac pre doplnky, a iné potrebné veci.
 
●        Kúsky ktoré pomôžu
U žien:
Každá z nás to dobre pozná. Rána plné stresu a zhonu, ak si večer neprichystáme čo dať na druhý deň na seba. Vtedy nám zostáva len naša intuícia. Niekedy sa nepodarí ako si predstavujeme, a z domu vyjdeme ako klaun. Ale to nevadí. Máme tu zopár trikov ktoré by nám mali pomôcť aj v to najrýchlejšie ráno, a stále budeme vyzerať aspoň trocha k svetu.

Zaručená obuvTopánky, sú veľmi dôležité pre naše nohy. Je najlepšie si zaobstarať tri určité páry na každú príležitosť. Určite to súvisí aj s ročným obdobím. Čo tak napríklad do pekných dní mať v ponuke biele tenisky s ktorými nikdy nemôžme nič pokaziť. Druhé môžu byť elegantné do práce, a tretie pohodlné šľapky.

boty

ZákladZákladom je mať oblečenie v ktorom sa cítime čo najlepšie. Mať na výber čierne nohavice, džínsi, a nejaké tie tepláky. Ak máme už len dvojo nohavíc, vieme si hneď vybrať. K tomu nám stačí obyčajné biele tričko, a hnedé pončo. Určite záleží aj na type našej postavy. Zo základnými, a jednofarebnými kúskami nemôžte predsa nič pokaziť.

U mužov:
Platí skoro to isté. Zaobstarať si hlavne čierne a biele kúsky, džínsi a pohodlnú obuv. Byť oblečený jednoducho je v tejto dobe IN!