NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN

Okrem vysoko kvalitných produktov, ktoré náš obchod ponúka je tu taktiež kvalitný servis, ktorým sa staráme o vašu spokojnosť. Nejde iba o to, aby ste boli spokojní s objednaným tovarom, ale taktiež so službami, ktoré k obchodu patria.
 E-shop je tu pre vás 24 hodín denne 7 dní v týždni, takže sa nemusíte obávať, že vaša objednávka nebude vybavená.

+421 44 32 40 270

Podpora je na telefóne každý pracovný deň od 10:00 do 17:00 hodiny, takže všetky záležitosti ohľadom vašej objednávky môžete vybaviť jedným telefonátom. Ak potrebujete poradiť s výberom vhodného materiálu, vhodného oblečenia, veľkosti alebo strihu, tím zložený z odborníkov vám s radosťou odpovie na vaše otázky a pomôže s výberom.
Ak si nie ste celkom istý výberom alebo si chcete preveriť kvalitu produktov, tovar si môžete prísť prevziať a vyskúšať priamo v kamenej predajni nášho obchodu.

OC Jasna SHOPPING CITY Liptovský Mikuláš

Ak máte problém s veľkosťou nie je problém vymeniť veľkosť za väčšiu či menšiu podľa potreby. Ak vám niečo nesadne alebo máte iný problém, tovar viete do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu.
Doručovanie každej objednávky bez obmedzenia výšky sumy či množstva objednaného tovaru je ZADARMO. Tovar odosielame každý pracovný deň, čo znamená, že objednaný tovar (do 13:00hod) je u vás doma už na druhý deň. Doručujeme aj v sobotu! Objednaný produkt je riadne zabalený kvôli manipulácii a označený, aby neprišlo k zámene tovaru. O stave vašej objednávky máte dokonalý prehľad vďaka možnosti sledovania objednávky online cez stránku Vami vybranej doručovacej spoločnosti.

Kurier DHL alebo Slovesná Pošta

Dobierka, platba kartou alebo platba na predajni

Platbu je možné uskutočniť dobierkou priamo kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou. Nechýba taktiež možnosť platby na faktúru alebo platby ONLINE, kde sa požadovaná suma okamžite uhradí a objednávka je vybavená v okamihu.

Náš obchod ponúka produkty prvotriednej kvality od americkej značky Under Armour. Značka sa počas svojej existencii vypracovala medzi elitu so športovým, funkčným oblečením a vybavením pre športovcov. Kvalitné syntetické vlákna sú vyvinuté pre športovcov tak, aby odvádzali pot a udržiavali telo v suchu a v teple. V súčasnosti je značka Under Armour populárna, ako vo svete kolektívnych tak i individuálnych športov (crosfitt, futbal, hokej, baseball, fitness, kulturistika a pod.). Značka Under Armour je skutočnou garanciou kvality rovnako, ako naše ponúkané služby.

logo